Prostě hity a to nejnovější
Právě vysílá
Prostě hity a to nejnovější
20:00 - 00:00

Nebe plné hvězd s Allegria!

SKOČ S NÁMI!

Naše moderátory znáte z éteru, nedávno jste s nimi mohli zajít na pivo a teď je můžete poznat v oblacích! Že to není možné? S Allegria - firmou na zážitky je!

Skočte s našimi moderátory tandemový seskok! A nejedná se o jen tak ledajaký tandemový seskok. Povýšili jsme tento adrenalinový zážitek ještě o třídu výš. Společně s moderátorem a dalšími sedmi účastníky zažijete něco, na co jen tak nezapomenete. Po seskoku si s daným moderátorem připijete na to, že jste seskok úspěšně zvládli. Na památku si ještě odnesete stylové selfiečko s hvězdou. Tak co, skočíte do toho s námi?

Můžete si vybrat, s kterým moderátorem skočíte! Parťáka vám může dělat Marthy Duffek z víkendového vysílání, Klárka Miklasová z dopoledne, jeden z dvojice odpoledního vysílání Aneta Kratochvílová nebo Petr Hataš a určitě budete znát i Báru Dvorskou z vysílání To nejnovější! Svůj seskok s hvězdou, který si budete pamatovat už do konce života si vyberte na webu ZDE.

SOUTĚŽ

A nyní soutěžíme o jeden tandemový seskok s moderátory na našem Instagramu. Takže pokud chcete zkusit štěstí, soutěžíme do středy 22. června 2022 na profilu Fajn rádia zde.

Copyright © 2022 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.