Prostě hity a to nejnovější
Právě vysílá
Prostě hity a to nejnovější
00:00 - 06:00

KARLOVARSKÉ KULTURNÍ LÉTO

MĚJ FAJN LÉTO
V KARLOVÝCH VARECH

Loni to byla opravdu jízda, tak o tento rok nesmíte přijít!

Zažijte festival, koncerty, workshopy, ale přijďte i sportovat!

Čeká vás třeba Becherovka stage! Od 22. července se u hotelu Thermal můžete každý pátek a sobotu těšit na koncerty hvězd českého hudebního nebe. Zahraje Dyk, Prachař, Maxián, Marie Rottrová, David Koller, Krhut & Kozub, Paulie Garand, Calin, Dan Bárta a mnoho dalších.

 
Na co se těšit dál?

5. srpna koncert Chris Kaufman & House Classic Orchestra od 20:30! Ojedinělé spojení jednoho z nejstarších orchestrů v Evropě s DJem a producentem Chrisem Kaufmanem a jeho hosty, kterými jsou Debbi, Albert Černý, Anita, Tereza Navrátilová a Sax Hrusha.

6. srpna koncert Yzomandias & Nik Tendo ve 20:30 - Yzomandias je zpět a s ním i jeho parťák z labelu Milion Plus Nik Tendo. Tyto dvě ikony českého rapu vystoupí společně na koncertu připraveného speciálně pro Yzovo rodné město Karlovy Vary.

2. září od 20:30 se můžete těšit na Viktora Sheena! Viktor Sheen, kladenský rapper původem z Kazachstánu, patří mezi nejpopulárnější rappery na české scéně a jeho poslední album "Příběhy, sny", v pořadí již šesté, je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších. Na scéně se výrazně prosadil svým singlem "Až na měsíc", kde spolupracoval s dalšími významnými rappery, jako jsou Nik Tendo, Calin nebo Hasan. Od Viktora můžeme očekávat neskutečnou show, na kterou jen tak nezapomenete.

VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY HLEDEJTE ZDE.

Copyright © 2022 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.